Sprzedajemy zabawki z miłości do dzieci. Wprowadzamy do oferty tylko wyjątkowe produkty, często niszowe, które pozwalają dzieciom na wszechstronny rozwój umiejętności poprzez swobodną zabawę. Wiele produktów to pomoce edukacyjne, których zadaniem jest zamienić naukę w zabawę, by łatwiej przyswajać wiedzę.

Także z miłości do dzieci, miłości do zabawy i zabawek otworzyliśmy Wypożyczalnię. Chcieliśmy dać możliwość wszystkim dzieciom do wszechstronnego rozwoju. Dobrze wiemy, że zabawki nie są tanie, a choćby były najpiękniejsze, po jakimś czasie nudzą nasze dzieci. I to jest wspaniałe, bo oznacza, że przeszły one do kolejnego etapu rozwoju! A z pomocą wypożyczalni niewielkim kosztem jesteście w stanie dać im możliwość rozwijania się w nim.

W naszym sklepie zaopatrują się rodzice, dziadkowie, punkty szkolne i przedszkolne, a także różnego rodzaju gabinety terapeutyczne. Zapraszamy także i Ciebie!Dystrybucja  SMARTIAN

Jesteśmy dystrybutorem wspaniałej marki Smartian, zamującej się produkcją wysokiej jakości pomocy edukacyjnych. Produkty marki SMARTIAN to gry lotto, zestawy kart do rozwijania umiejętności językowych, matematycznych i kreatywności, zabawki konstrukcyjne i zręcznościowe. Współpraca z profesjonalistami i ich sugestie przyczyniają się do ciągłego udoskonalania produktów.

POBIERZ KATALOG MARKI SMARTIAN

Zapraszamy serdecznie do współpracy sklepy internetowe i stacjonarne z pomocami edukacyjnymi oraz księgarnie i sklepy z zabawkami zainteresowane sprzedażą produktów marki SAMRTIAN.Regularnie współpracujemy z wybranymi blogerkami, które z pełnym zaangażowaniem (i jak dotąd obiektywnie) opisują nasze produkty. 

Laleczki DJECO Kusiątka
Deska do balansowania Kusiątka
Liczmany Misie i Patyczki Kusiątka
Magnetyczne eksperymenty Kusiątka
Mini Gry dla dwulatków

Kreatywnie w domu

Magnetyczna Mandala IOTOBO

Kreatywnie w domu

Króliczki SmartBox i klocki Podwójne plusy SmartBox

Kreatywnie w domu

Ruchomy Piasek Kreatywnie w domu
Układanki Hubelino Kreatywnie w domu
Zwierzęta Leśne i Podróże jedzenia z serii Lekcje Liska Boni Mama bliźniacza
Zestaw ułamków w kole wraz z geoplanem Mama bliźniacza
Triqo Mama bliźniacza
Rozciągliwe jabłko, robaczek manipulacyjny, przykręcanki Schwytane Chwile