Rodzaje wysyłek i czas dostawyKiedy dostanę paczkę?

1) Złóż zamówienie i opłać je. Polecamy korzystanie z e-płatności Transferuj.pl, nie musisz wtedy czekać na zaksięgowanie płatności.

2) Oczekiwanie na zaksięgowanie płatności przelewem tradycyjnym (czas od chwili wykonania przelewu to nawet 1 dzień roboczy). Wpłaty księgujemy raz dziennie o godzinie 11.00.

3) Zamówienia opłacone i zaksięgowane do godziny 12.00 dnia roboczego wysyłamy jeszcze tego samego dnia.

4) Oczekiwanie na przesyłkę: do około 3 dni roboczych. Prosimy śledzić paczki, link do śledzenia otrzymują Państwo emailem.

Realizacja zamówienia

Wszystkie produkty prezentowane na stronie sklepu posiadamy w naszym własnym magazynie. Dzięki temu paczki wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Jeśli wpłata nastąpi przed 12.00 będzie to jeszcze tego samego dnia.

Jesteśmy naprawdę szybcy! Opinie o nas możesz przeczytać tutaj.Wysyłka krajowa

Opłata za przesłanie paczki jest uzależniona wysokości zamówienia. Jest ona automatycznie naliczana w koszyku zakupowym. Oferujemy Państwu wysyłkę Kurierem 48, usługą świadczoną przez Pocztę Polską. Kurier podejmuje JEDNĄ próbę doręczenia, a w przypadku braku odbioru zostawia awizo w skrzynce pocztowej. Kurierzy pracują zazwyczaj  w godzinach 9-17 w dni robocze. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że nie ma możliwości wskazania godziny doręczenia paczki, a kontakt telefoniczny przed doręczeniem zależy tylko i wyłącznie od kuriera pracującego na danym terenie. Koszty dostawy kształtują się następująco:

  • 5 zł dla zamówień, których wartość wynosi 20zł i więcej
  • 13 zł dla zamówień których wartość jest mniejsza od 20 zł
  • 16 zł dla zamówień wysyłanych za pobraniem (płatność przy odbiorze)Odbiór osobisty 

Obecnie ze względu na okres wakacyjny nie ma możliwości odbioru osobistego produktów.

Nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej, ale po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym możliwy jest osobisty odbiór zabawek na warszawskim Bemowie przy ul. Zaborowskiej 3/102 (Domofon do furtki: 10102+Dzwoneczek; domofon do klatki 102+Dzwoneczek, pierwsze piętro).

W przypadku odbioru osobistego możliwa jest przedpłata na konto, płatność gotówką oraz płatność kartą (Visa, MasterCard).

Zamówienia nie odebrane w ciągu 7-miu dni od momentu ich złożenia zostaną automatycznie anulowane. W celu ustalenia daty i godziny odbioru prosimy o kontakt pod numerem 537 442 953.